Aktuális állásajánlataink

Szereted a pörgést, kihívásokat, szakmai fejlődési lehetőséget?
Szeretnél egy vidám, jó hangulatú csapatban dolgozni?

Folyamatosan bővülő és dinamikusan fejlődő laboratóriumunkba az alábbi területekre keressük új munkatársainkat:

  • vérvételi asszisztens
  • laboratóriumi asszisztens (kémia, mikrobiológia)

Amit kínálunk:

  • Kedves, befogadó csapat vár
  • Segítőkész, támogató vezetőségre számíthatsz
  • Biztosítjuk a betanulást, fokozatosan ismerheted meg működésünket
  • Átlagon felüli, kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

vérvételi asszisztens

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (laboratóriumi asszisztens/ápolónő)
  • Érvényes működési engedély
  • Segítőkészség, empátia
  • Precizitás, jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Feladatok:
  • Páciensek fogadása, a vizsgálatokról való tájékoztatása
  • Vérvétel, mintavétel
  • A levett minták szakszerű mintaelőkészítése, tárolása
  • Vérvételi feladatokkal kapcsolatos adminisztráció
  • Laboratóriumi informatikai rendszer kezelése

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig napi: 4 vagy 6 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVII. kerület
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldd el az oneletrajz@spektrumlab.hu email címünkre.

laboratóriumi asszisztens (kémia, mikrobiológia)

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (orvos laboratóriumi analitikus, laboratóriumi szakasszisztens, általános laboratóriumi asszisztens, orvos laboratóriumi technikai asszisztens)
  • Terhelhetőség, precizitás

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő. Hétfőtől péntekig: 40 óra.

  • Budapest

Spektrum-Lab állásajánlatok